HAKKIMIZDA

1981 yılında çıktığımız bu yolda temel ilkemiz olan “müşteri memnuniyeti” anlayışıyla, yaklaşık olarak geçen süreçte bölgenin en iyi kuruyemiş firmalarından biri haline geldik. 2018 yılında gelişen teknoloji ve yeni dünya düzenine uyum sağlayalım dedik ve 12.000 m2 açık, 6500 m2 kapalı alana sahip fabrika ve yeni teknolojik altyapı yatırımı yaparak, hammaddeden başlayıp sevkiyata hazır ürünlerin hazırlanmasında, depolama ve stoklama koşullarını entegre sistemimiz ile bütünleştirerek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişimizden aldığımız değerleri, modern üretim ve pazarlama anlayışına entegre ederek sektöre yeni bir heyecan katmak, sürdürülebilir politikalar izleyerek kalıcı üstünlükler sağlamak, benzersiz ve lezzetli ürünlerimizle tüketicilerimizi memnun edip, güvenlerini sağlayabilmek ve sektörde küresel bir marka olmak.

Misyonumuz

Gıda sektöründe, Müşteri odaklı çalışmalardan ödün vermeyen, çevre ve toplum duyarlılığını oldukça önemseyen, üretim ve hizmet kalitesini teknolojik altyapılarla sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen, ulusal ve uluslar arası pazarlara katma değerli ürün ve/veya ürün grupları ile tüketicileri mutlu etmeyi amaçlayan bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çalışma arkadaşlarımız ile üretimden satış ve satış sonrası sürece kadar ki tüm süreci yöneterek sektörde etkin bir rol oynamaya başladık. Temel ilkemiz anlayışını geliştirip “Mutlu müşteri” anlayışını benimseyerek çalışmalarımızı yüksek kalite ve gıda güvenliği standartlarının üzerine çıkarmak için çalışıyoruz.